galatasarayy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

galatasarayy

wwww.galatasarayy.tr.gg www.avrupaninkrali1905.tr.gg

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yöneticilerimiz Ve Futbolcularımız Kurayı Değerlendirdi

YazarMesaj
admin
Admin
admin

Yöneticilerimiz Ve Futbolcularımız Kurayı Değerlendirdi Empty
MesajKonu: Yöneticilerimiz Ve Futbolcularımız Kurayı Değerlendirdi   Yöneticilerimiz Ve Futbolcularımız Kurayı Değerlendirdi Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 9:52 am

Galatasaraylı yöneticilerimiz ve futbolcularımız Şampiyonlar Ligi ön eleme kura çekimi sonrasında Galatasaray TV'ye canlı yayında bağlanarak kurayı ve rakibimiz Steaua Bükreş takımını değerlendirdiler.

Haldun Üstünel

Amacımız bu sene Şampiyonlar Ligi'nde sarı kırmızı renkleri dalgalandırmak. Bildiğiniz gibi şampiyon kadromuza Kewell, Meira ve Sanctis gibi önemli takviyelerde bulunduk. Kurduğu genç kadroyla geçen yıl ligde şampiyon olan takıma kattığımız bu tecrübeli transferlerle Galatasaray’a yakışacak mücadeleyi vereceğiz. Bizim için iyi bir kura oldu. İki sezondur uzak kaldığımız Avrupa’nın önemli arenasında yer alacağımızı düşünüyorum. Şampiyonlar Ligi'nde ses getirecek kadromuzu oluşturduk. Steaua Bükreş Romanya’nın köklü kulüplerinden bir tanesi, hiçbir rakibi küçümsemiyoruz. Bükreş, Rumen futbolunun güçlü temsilcisi ve milli takımlarda forma giyen oyuncuları mevcut. Uzun yıllardır onlar da Şampiyonlar Ligi'nde mücadele veriyorlar ancak hedeflerimiz büyük ve bu doğrultuda onları eleyerek yolumuza devam etmek istiyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde gidebileceğimiz kadar yol kat etmek istiyoruz. İlk maçı kendi stadımızda oynayacağız. Taraftarımızın da desteğiyle avantajlı skoru almak istiyoruz. Tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.

Adnan Sezgin

İyi bir kura çektiğimizi düşünüyorum.Çok sıkışık bir maç trafiğimiz vardı ve yakında bir yeri çekmemiz, aynı zamanda bilgi sahibi olduğumuz bir takımla oynamamız bir avantaj olarak değerlendirilebilir. Ama bizim zaten öncelikli hedefimiz Şampiyonlar Ligi'ndeki eleme müsabakasını geçip Şampiyonlar Ligi'ne girmek. Bu maç belki de bizim için bu sezon oynayacağımız en önemli müsabaka ve ona göre hazırlanmalıyız. Bütün maçları ciddiye almak lazım. Rumenler de bildiğiniz gibi son dönemlerde çıkışı olan bir ülkenin futbolcuları, takımı... Bu maçı çok ciddiye alarak, bizim için bu kadar önemli bir müsabakaya iyi konsantre olarak maça çıkmamız lazım. Hem Galatasaray açısından hem de Türk futbolu açısından çok önemli bir müsabakadır.

Bizim tek hedefimiz rakibimizi eleyip Şampiyonlar Ligi'ne girmek. Ondan sonraki maçları düşünmek için çok zamanımız olacak ama en önemli müsabaka bu oynayacağımız müsabaka. Böyle değerlendirmekte daha fazla yarar var.

Murat Yalçındağ

Öncelikle bu kura tüm camiamıza hayırlı olsun. Biliyorsunuz ki bizim en önemli hedeflerimizden biri Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmek. Galatasaray ismini bu şekilde duyurdu ve bundan sonra da böyle olacaktır. Rakibimiz önemli bir rakip. Gerçi ilk izlenimleri alamadım ama bazı seyircilerimiz taraftarlarımız kuraya bakıldığında Steaua Bükreş’e sevinmiş olabilirler. Ama Steaua Bükreş, Romanya milli takımına birçok oyuncu veren önemli bir kulüp. Hiçbir kulübü küçümsemememiz lazım. Rakip kim olursa olsun amacımız ilk önce turu geçip Galatasaray’ı istediği, bulunduğu Şampiyonlar Ligi'nde mücadele ettirmektir. Bu hiçbir şekilde değişmez. Kadromuzu da zaten ona göre yeniledik. Geçen seneki şampiyon kadromuzun devamına yeni transferler yaptık. İlk maçımızın İstanbul’da olması bir yerde avantaj bir yerde dezavantaj olabilir ama İstanbul’dan iyi bir skorla ayrılıp Bükreş’te turu geçmek istiyoruz.

Hasan Şaş

Uzun yıllardır Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda mücadele ediyoruz. Tabii ki zor maçlar. Liverpool da çıksa Steaua Bükreş de çıksa hepsi zor. Steaua Bükreş bu kura içerisinde en iyi çıkabilecek takımlardan biri. Şanslar eşit ama biz daha kaliteli bir takımız. Öyle düşünüyoruz ve büyük ihtimalle biz bu turu geçeceğiz. Çalışarak, mücadele ederek geçeceğiz. Steaua Bükreş yakından tanıdığımız bir takım. Balkan ülkesi. Büyük ihtimalle, inşallah seyircimizle birlikte ilk maçta Romanya’ya iyi bir skorla gidersek oradan bir beraberlikle döneriz ve turu geçeriz diye düşünüyorum. Bizim için ilk maçın içeride olması fark etmez. İyi oynadıktan sonra orada da burada da yeneriz. İyi takım her yerde iyi oynar. Maçın orada ya da burada olması önemli değil. Buradan bir farklı skorla bile gitsek bizim için avantaj, ben öyle düşünüyorum.

Ümit Karan

Kura hayırlı olsun öncelikle. Bizim için gerçekten çok önemli bir tur maçıydı ve gruplara katılmak isteğimizi zaten belirttik. Rakip olarak Rumen takımları zaman zaman güçlü futbol oynayabiliyorlar. Galatasaray bu takımı eleyebilecek güçte, gruba kadar gidebilecek güçte. İyi bir rakip ama bizim kazanmamız gereken bir rakip olduğunu düşünüyorum ve çalışmalarımız ona yönelik başlamıştır bu saatten sonra. Steaua Bükreş'in özelliklerini de yavaş yavaş öğrendikten sonra iyi hazırlanıp, iki hafta sonra ilk maçımızda iyi bir skor elde edip turun ilk maçına iyi başlamış oluruz.

Öncelikli hedefimiz gruptan çıkmak. Çünkü Galatasaray çok iyi ve genç bir kadro kurdu. Geçen sene biraz tecrübesiz arkadaşlar vardı. Bu sene o arkadaşlarımız da iyi tecrübe edindiler. Yeni, çok tecrübeli oyuncular da katıldı takımımıza. Dolayısıyla geçen seneden çok daha kuvvetli bir kadroya sahibiz. Geçen sene gelen şampiyonluk bizi biraz daha heveslendirdi, daha iyi motive etti. Bu sene daha da büyük başarılar elde etmek zorundayız. Başarıyı katlayarak gitmek zorundayız. Biz artık büyükler olarak da buradaki arkadaşlarımıza bu maçın ne kadar önemli bir maç olduğunu izah ederek... İnşallah en iyi noktaya kadar götürürüz.

Sabri Sarıoğlu

Şampiyonlar Ligi'nde pek takım ayırt etmek olmaz ama, tabii Avrupa'da çok büyük takımlar varken Steaua Bükreş gibi bir takımla oynamamız bizim için daha avantajlı. Adı üstünde Şampiyonlar Ligi, o yüzden zor bir rövanş maçı olacak.Tabii ilk maçta Ali Sami Yen'den iyi bir skorla ayrılırsak ikinci maça daha iyi bir şeklide gidebiliriz. Önce Steaua Bükreş’i geçip gruplara kalmalıyız. En azından bir çeyrek final umut ediyorum. İnşallah dileğimin de üstünde başarılar kazanırız, ben buna inanıyorum..

Mehmet Topal

Gerçekten şu an rakibimiz iyi durumda. Ligi de iyi bitirmişler. İnşallah bizim için hayırlısı olur. Biz takım halinde iyi hazırlanırsak, iyi motive olursak rakiplerimizi geçeceğimizi düşünüyorum. İnşallah bizim ve camiamız için hayırlı olur.

Ben sezon başından beri röportajlarımda olsun, şampiyon olduktan sonraki röportajlarımda olsun dile getiriyorum, Şampiyonlar Ligi kupası kaldırmakta hiçbir engel göremiyorum. İnşallah hep beraber hedeflerimize ulaşırız.

http://www.galatasarayy.tr.gg

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-